Kimberley Ann Voltemas

Step

Mrs James Ma
Angie thankd Anne and Kim for attending her wedding. She posted very few people on ig
Thank you p'Ann & n'Kimmy for sharing my special day na ka
 

"peace"

sarNie Tombstone
wooooooooooooooooooooooooow wooooooooooooooooooooooooooooooooooooow :spicy: 

cr as tagged
 

Step

Mrs James Ma
Is that P'Jaew sitting in last

 
That person wearing specs is MD of Broadcast Thai and that girl is from Wave TV Company
 
 
 

"peace"

sarNie Tombstone
ohh so they are there as judge for a contest thank you step again for the pics 
 
Minere's lady 

cr as tagged
 

Step

Mrs James Ma
Thank you Peace for beautiful pics. Kim has a beautiful body  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:
 

"peace"

sarNie Tombstone
Step said:
Thank you Peace for beautiful pics. Kim has a beautiful body  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:
totally a hot sexy womanly body (that ass okey i want be pervert :ghehe) soo goooooooooooooooooooooooodddddd :thumbup: :thumbup:

 
 

Step

Mrs James Ma
"คิม" สุดเซ็งข่าวมั่วคบ "หมาก" เป็นคู่จิ้นลวงโลก ถามกลับทุกวันนี้ยังไม่ชัดเจนอีกหรือ?
 
นางเอกสาวสุดฮอต "คิมเบอร์ลี่" ออกอาการเซ็งไม่น้อย ที่ถูกเขียนข่าวมั่วว่าเป็นคู่จิ้นลวงโลก จัดฉากรักๆเลิกๆกับหนุ่ม "หมาก ปริญ" เพื่อสร้างกระแสทั้งเรียกงานและกลบข่าวลือที่ว่าฝ่ายชายพัวพันยาเสพติด โดยเจ้าตัวถึงขั้นถามกลับว่าความสัมพันธ์ที่เป็นอยู่ยังไม่ชัดเจนอีกหรือ ? ว่าตนกับหมากอยู่ในสถานะใดเพราะแสดงออกถึงความสัมพันธ์ชัดเจนและยังดีเหมือนเดิม ไม่ได้ทะเลาะกันเหมือนข่าวที่มีก่อนหน้านี้ ส่วนเรื่องยาเสพติดนั้นยืนยันว่าทั้งตนและหนุ่มหมากไม่เคยข้องเกี่ยวแน่นอน วอนคนเสพข่าวมีวิจารณญาณด้วย
 
 
Top